Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:

  • Lakierowanie części zgodnie z instrukcją stanowiskową i obowiązującymi procedurami systemu zapewnienia jakości
  • Przestrzeganie prawidłowości przebiegu procesu produkcji
  • Przeprowadzanie i potwierdzanie bieżących przeglądów zgodnie z obowiązującą dokumentacją
  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji kontrolnej z przebiegu procesu lakierowania
  • Praca w strefie napraw

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Wiedza z zakresu lakierowania
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis