Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

lakiernik

Nr ref.: 35232
Praca stała
Lokalizacja: Słupsk

Zakres obowiązków:

praca na produkcji

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność lakierowania małych i dużych powierzchni
  • mile widziane wykształcenie techniczne/ kierunkowe

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca na pełny etat

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)