Opis stanowiska pracy

Duża, międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Orzeszu, zatrudni osobę na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 1 rok w zawodzie, z badaniami wysokościowymi.
  • Mile widziany lakiernik samochodowy, malarz konstrukcyjny.
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Opis stanowiska:

  • Malowanie konstrukcji farbami rozpuszczalnikowymi, metodą napowietrzną oraz natryskową
  • agregatami hydrodynamicznymi.
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w zaawansowanych projektach

Prezentacja firmy

NT Industry Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji