Dla naszego międzynarodowego Klienta firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek.

REKRUTACJA TRWA !!

lakiernik

Nr ref.: 22423
Praca stała
Lokalizacja: opole

Zakres obowiązków:

  • praca w lakierni kataforetycznej i/lub natryskowej przy lakierowaniu produkowanych części
  • kontrola wszystkich części przed i po wyjściu z lakierni, raportowanie problemów lub błędów do przełożonych
  • asystowanie w pracach przygotowawczych, m.in. suszeniu i przygotowywaniu lakieru
  • przeprowadzanie testów jakości oraz wymaganej dokumentacji
  • przeprowadzanie konserwacji sprzętu
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej w ewidencji produkcji
  • dbałość o jakość
  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w obszarze lakierowania mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentów wysyłkowych, procesów, procedur i raportów
  • umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność
  • dyspozycyjność

Oferta:

  • praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
  • szkolenia w obszarze lakierowania i możliwość rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • pakiet benefitów

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY BY APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ:

www.aplikujdopolaris.com

Pod podanym adresem znajduje się test kwalifikacyjny, któremu należy poświęcić około pół godziny. Do testu można podejść tylko raz zatem prosimy o uwagę i szczerość w jego wypełnianiu.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)