Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów (m.in. z branży samochodowej, metalurgicznej, obróbki tworzyw sztucznych) poszukujemy specjalistów w zakresie lakiernictwa pojazdowego / przemysłowego.

Zakres obowiązków:
- prace przygotowawcze (szlifowanie, oczyszczanie, oklejanie, podklad)
- metody lakierowania: proszkowa lub / i elektrostatyczna (bezpowietrzna) lub / i pistoletem

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe jako lakiernik samochodowy lub/i przemysłowy,
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się w pracy - warunek konieczny
• Doświadczenie przy pracach przygotowawczych do lakierowania, tj. szlifowanie i szpachlowanie, usuwanie korozji z dużych powierzchni do malowania, oklejanie,
• Brak przeciwwskazań przy pracy w dużym zapyleniu (praca w maskach), praca na wysokości w pozycji wymuszonej i lakierowanie nad głową

Oferujemy:

• Umowa o prace na warunkach niemieckich
• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki motywacyjne
• Opiekę oraz wsparcie koordynatora polskiego w Niemczech
• Zakwaterowanie sfinansowane przez pracodawcę niemieckiego

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis