In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lakiernik

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Byków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: LAKIERNIK

OBOWIĄZKI:
- lakierowanie na mokro wyrobów stalowych ( zabezpieczenie antykorozyjne)
- kontrola powłoki lakierniczej

OFERUJEMY:
- pracę stałą na pełny etat
- umowę o pracę
- wynagrodzenie w wysokości 2700-3000 zł bruttno miesięcznie
- pracę na dwie zmiany ( w sezonie może zostać uruchomiona trzecia zmiana)
- premie wydajnościowo absencyjne do 500 zł brutto miesięcznie
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę

WYMAGANIA:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- sumienność, dokładność
- umiejętność kontroli pracy własnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez portal.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra
ul. Piłsudskiego 2, 50-049 Wrocław,
Tel. stacjonarny: 71 783 4524

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.