Lakiernik samochodowy(przygotowanie)

G-HR Group Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech (okolice Monachium) do przygotowania lakierniczego (bez lakierowania).

Bardzo duży warsztat samochodowy

Oferta pracy BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO !!!

MOŻLIWOŚĆ DUŻEJ ILOŚCI NADGODZIN !!

Pracownik powinien potrafić:

  • przygotować mieszankę do szpachlowania,
  • wyszpachlować element,
  • okleić element przed lakierowaniem,
  • wypolerować element po lakierowaniu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie (min. 2 lata),
  • Możliwość wyjazdu w najbliższym czasie,
  • Chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu,
  • Wykazywanie chęć pracy po godzinach (nadgodziny),
  • Zaangażowane,
  • Niekaralność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 1600 Euro netto za etat (ok. 170h),
  • Możliwość pracy po godzinach (bardzo duża liczba nadgodzin),
  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony,
  • Darmowe mieszkanie (przy samym warsztacie),
  • Możliwość podjęcia pracy na długi okres czasu,
  • Możliwość pracy z samochodami typu: Oldtimer, BMW, AUDI, MERCEDES, Ferrari, Lamborghini, itp.
  • Możliwość zjazdu na długi weekend raz w miesiącu od czwartku - niedzieli.

BARDZO DOBRA OFERTA DLA OSÓB NIE ZNAJĄCYCH JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

WYNAGRODZENIE ok. 1600 EURO NETTO (+ MOŻLIWE NADGODZINY)

ZAKWATEROWANIE BEZPŁATNE (BLISKO MIEJSCA PRACY)

Prezentacja firmy

G-HR Group to Twój Partner gdy wyjeżdżasz do pracy za granicę.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Motoryzacja / Automotive