Marco Wedereit Karosserie- & Lackierfachbetrieb

Blacharnia i lakiernia Marco Wedereit zapewnia jakość i zadowolenie klientów na najwyższym poziomie od 1995 roku. Takie wartości są osiągalne tylko za pomocą dobrych pracowników i odpowiedniego podejścia do pracy. W nadchodzącym czasie planujemy powiększyć naszą firmę, więc szukamy jak najszybciej lakiernika samochodowego w Niemczechw rejonie Neckar-Odenwald-Kreis/Rhein-Neckar-Kreis.

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy / Aglasterhausen

Zadania:

  • Przeprowadzenie wszystkich przygotowań do lakierowania
  • Wyznaczenie i ustalenie tonacji koloru
  • Wykonanie od częściowego do całkowitego lakierowania samochodów osobowych
  • Kontrola ostateczna/Finish lakierowanych pojazdów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe na lakiernika samochodowego lub podobne kwalifikacje
  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość technicznych przepisów w dziedzinie
  • Wysokie przywiązywanie uwagi do jakości oraz przyzwyczajenie do dokładnej pracy
  • Umiejętność pracy w grupie oraz zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Pewną i ciekawą pracę
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Możliwości osobistego rozwoju
  • Stosowne i godziwe wynagrodzenie
Zainteresowany?
Prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres mailowy personal@wedereit.de
lub kontakt telefoniczny pod nr. (0049) 6262-917709-0

albo drogą pocztową do rąk Pana Marco Wedereit.

Więcej informacji na stronie www.wedereit.de
Marco Wedereit Karosserie- & Lackierfachbetrieb • Breitenbronner Straße 27 • 74858 Aglasterhausen • Deutschland