Lakiernik samochodowy. Oferta pracy w Holandii

EPSN Workforce Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

EPSN Workforce Polska poszukuje lakierników samochodowych,
do stałej pracy w sieci warsztatów samochodowych, na południu Holandii.

Zakres obowiązków:

* Przygotowywanie nawierzchni do lakierowania;
* Lakierowanie, montaż i demontaż części samochodowych;
* Kontrola stanu części mechanicznych;
* Zapewnienie wysokich standardów realizowanych prac;

Zapewniamy:

* Bezpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
* Stałe zatrudnienie;
* Pierwszą wypłatę po tygodniu, następnie co miesiąc;
* Wynagrodzenie za godzinę: 10,10 euro netto;
* Możliwość pracy w nadgodzinach.

Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o wysłanie CV w języku angielskim na adres mailowy.

Wymagania

Wymagania:

* Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
(warunek konieczny);
* Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego;
* Czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Motoryzacja / Automotive