Lakiernik samochodów ciężarowych

Pran Sp. z o.o.

Holandia, Nijmegen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego nowego klienta w Holandii poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Praca polega na:

- przygotowaniu samochodów ciężarowych i naczep do lakierowania (piaskowanie, odtłuszczanie, montaż i demontaz niektórych elementów do lakierownia)

- mieszaniu kolorów do uzyskania odpowiedniej barwy

- lakierowaniu powierzchni

Oferujemy:

- pracę na długo, na warunkach holenderskich w Nijmegen

- darmowe zakwaterowanie

- wynagrodzenie tygodniowe przez pierwsze 4 tygodnie – 419,50 Euro Netto za 40h pracy

- po 4 tygodniach po dobrej ocenie pracy – podwyżka!

Osoby zainteresowane, spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o zamieszczenie w profilu CV z aktualnym numerem telefonu.

Wymagania

Wymagania:

- kilkuletnie – udokumentowane doświadczenie przy lakierowaniu samochodów ciężarowych

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód (warunek konieczny!)

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne