Opis stanowiska pracy

  • Przygotowanie części do malowania
  • Lakierowanie metodą airless (części ciężarówek i naczep/konstrukcji stalowych/wagonów

Wymagania:

  • Doświadczenie w lakierowaniu przemysłowym/samochodowym co najmniej 2 lata
  • Znajomość języka niemieckiego – komunikatywne podstawy

Oferujemy:

  • Długoterminową pracę w jednym zakładzie
  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich w Tintschl Industriemontage AG
  • Stawkę godzinową rosnącą plus diety
  • Mieszkanie organizuje pracodawca
  • Polski opiekun przez cały okres zatrudnienia

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb wszystkich procesów rekrutacji Tintschl Polska, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

Tintschl Polska ( nr Agencji 5767) jest agencją rekrutacyjną wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis