Opis stanowiska pracy

Zakres prac:

- prace lakiernicze z wykorzystaniem pistoletu natryskowego

- praca z małymi oraz większymi elementami przy nakładaniu wartwy antykorozyjnej (lakier 2K)

Oferujemy:

- praca na podstawie transgranicznego delegowania

- wynagrodzenie godzinowe 12,00 euro brutto

- praca na pełny etat w godzinach 6:30 - 15:15

- płatny urlop wypoczynkowy oraz dni świąteczne

- pomoc w znalezieniu oraz dopłata do kwatery

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność lakierowania z użyciem pistoletu natryskowego (airless)

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- gotowość do wyjazdu w krótkim okresie czasu na dłużej

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne