In Temporis Polska Sp. z o.o.

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: La Roche sur Foron, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy z branży samochodowej, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Przygotowanie elementów karoserii do procesu lakierowania (szpachlowanie, nakładanie podkładów, obróbka mechaniczna).
Lakierowanie elementów.
Kontrola jakości przeprowadzanego procesu.

Wymagania:

Doświadczenie na w/w stanowisku pracy.
Komunikatywna znajomość języka francuskiego.
Wiedza na temat właściwości i zastosowania różnych materiałów lakierniczych.
Dokładność, solidność, rzetelność.
Prawo jazdy kategorii B i własne auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
Stawkę godzinową 13,00 € brutto/h + dodatki ( premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu oraz premia urlopowa);
Zakwaterowanie zapewnione i dofinansowane przez pracodawcę.
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej,

Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.