Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta producenta pojazdow szynowych -w miejscowosci Görlitz poszukujemy lakiernikow przemyslowych.

Zakres obowiazkow:
• Czyszczenie, gruntowanie i przygotowywanie elementow pojazdow szynowych do lakierowania,
• szlifowanie szlifierka, szpachlowanie, wygladzanie scian zewnetrzynch wagonow
• usuwanie korozji z dużych powierzchni do malowania, oklejanie
• lakierowanie elementów metodą AIRLESS
• kontrola jakosci

Oferujemy :
-Umowa o prace na warunkach niemieckich(niemiecka umowa i niemieckie ubezpieczenie )
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Opiekę oraz wsparcie koordynatora polskiego w Niemczech
-Zakwaterowanie sfinansowane przez pracodawcę niemieckiego

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe jako lakiernik lub lakiernik przemysłowy
• komunikatywna znajomosc jezyka niemieckego
• Udokumentowane doświadczenie min. 2 lata przy lakierowaniu dużych powierzchni, np. maszyny, samochody, wagony, etc. Lakierowanie poliuretanem
• Doświadczenie przy pracach przygotowawczych do lakierowania, tj. szlifowanie i szpachlowanie, usuwanie korozji, oklejanie
• Brak przeciwskazan przy pracy w duzym zapyleniu (praca w maskach), praca na wysokości w pozycji wymuszonej i lakierowanie nad glowa
• umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, firma oplaca zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy