Lakiernik przemysłowy/samochodowy

Tintschl Polska Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą pracującą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach formalnych.
Obecnie dla naszych klientów z Niemiec z branży elektrycznej poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Dla naszego niemieckiego klienta z branży budowy maszyn/samochodowej poszukujemy aktualnie lakierników ze znajomością języka niemieckiego

Niemcy

Opis stanowiska:

  • Lakierowanie części karoserii/samochodów ciężarowych lub naczep
  • Lakierowanie przemysłowe części maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie w lakierowaniu samochodów/maszyn przemysłowych (co najmniej 2 lata)
  • Wykształcenie techniczne co najmniej zawodowe (mechanik/lakiernik samochodowy, ślusarz itp.)
  • Dobra znajomość j. niemieckiego (weryfikacja umiejętności językowych podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej
  • Zatrudnienie długoterminowe
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i wszelkich formalnościach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub niemieckim.