Lakiernik Proszkowy

Inpost SA

Zabierzów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską, a będąc częścią Grupy Kapitałowej Integerpl realizujemy innowacyjne projekty w logistyce i branży e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.

Stanowisko

Na stanowisku pracy Lakiernika proszkowego będziesz mieć za zadanie:

  • Przygotowywanie i malowanie elementów Paczkomatu
  • Poznasz ten produkt jak nikt inny.
  • Będziesz pracować na hali produkcyjnej, która jest innowacyjna i zgodna z procedurami Lean Manufacturingu. Zobaczysz na żywo jak powinna wyglądać dobrze zarządzana produkcja.

To praca z niszowym produktem, który eksportujemy na cały świat.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i motywacji do pracy, reszty Cię nauczymy!
  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym,
  • dokładności, sumienności,
  • precyzji w malowaniu elementów i wysokiej jakości pracy,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę po 8 godzin dziennie, bez świąt i weekendów
  • dofinansowaną opiekę medyczną oraz kartę multisport
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pozytywną atmosferę pracy,

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Integer.pl SA jest jedną z najskuteczniejszych firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne