Alucrom Sp. z o.o.

Lakiernik proszkowy

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Oleśnica

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Do naszego nowego zakładu w Oleśnicy, poszukujemy osób na stanowisko

LAKIERNIK PROSZKOWY

Zakres obowiązków:
- przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
- nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową
- wstępna kontrola pomalowanych elementów
- możliwe przyuczenie do funkcji lidera zespołu

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- benefity (wczasy pod gruszą, bony na święta, program sportowy)
- pewne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość techniki malowania proszkowego
- gotowość do pracy w systemie zmianowym