Lakiernik proszkowy (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Passau, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Passau

Dla naszego niemieckiego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji elementów metalowych poszukujemy zmotywowanych i doświadczonych pracowników na stanowisko:

Lakiernik proszkowy
(Niemcy)

Obowiązki:
- Szlifowanie, szpachlowanie elementów przed lakierowaniem,
- Programowanie i obsługa kabiny do lakierowania proszkowego,
- Transport elementów do i z kabiny lakierniczej,
- Kontrola jakości wytworzonych elementów,
- Monitorowanie przebiegu procesu lakierowania pod względem jakościowym oraz bezpieczeństwa,
- Przeprowadzanie bieżącej konserwacji urządzenia.

Wymagania:
- Dobra znajomość języka niemieckiego,
- Wykształcenie kierunkowe jako lakiernik samochodowy, przemysłowy lub pokrewne,
- Kilkuletnie doświadczenie w lakierowaniu i obsłudze kabin do lakierowania proszkowego,
- Chęć do podjęcia pracy zmianowej,
- Samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu pracy,
- Elastyczność, niezawodność,
- Prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zapewnienie zakwaterowania przez pracodawcę,
- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.