Lakiernik - praca w Finlandii

Alucrom Sp. z o.o.

Mirków, 55-095, zagranica

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mirków, 55-095

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.
Naszym priorytetem jest jakość!
Dołącz do Nas!

W związku z dynamicznym rozwojem i dodatkowymi zleceniami w Szwecji poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko: LAKIERNIK – PRACA W FINLANDII

Obowiązki:
- przygotowanie powierzchni do malowania,
- malowanie wagonów kolejowych,
- wizualna kontrola przeprowadzonego procesu,
- czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu.

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w Finlandii,
- legalne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
- doświadczenia przy lakierowaniu wagonów kolejowych, autobusów, samochodów,
- umiejętność malowania przy użyciu pistoletu i pompy lakierniczej,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mobilność (praca w Finlandii).