Lakiernik - praca nie przez agencję!!!

workconcept service GmbH

Niemcy, Merkers, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Merkers

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r. jako regionalna agencja pośrednictwa pracy w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy.

Nasze kluczowe cechy to:

  • fair i szczerość
  • kompetentność

Działamy inaczej niż wielu naszych konkurentów.

Dla naszego klienta w miejscowości Merkers poszukujemy kandydatów na stanowisko lakiernik:

Zadania:

  • Sprawdzanie i przygotowywanie powierzchni
  • Odrdzewianie, szlifowanie, szpachlowanie, gruntowanie, lakierowanie, obrabianie maszyn i części maszyn
  • Stosowanie ochrony antykorozyjnej (gumowanie)
  • Ocena jakości i kontrola jakości

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako lakiernik przemysłowy, lakiernik
  • Doświadczenie zawodowe w lakierowaniu natryskowym
  • Znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • Prawa jazdy kat. B + samochód, aby dotrzeć do miejsca pracy
  • Niezależna i sumienna praca

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie od 10 do 16 EUR/h brutto – zarobki zależą od predyspozycji i doświadczenia zawodowego (kandydat z dyplomem wykwalifikowanego pracownika jako lakiernik od 14 EUR/h brutto; kandydat bez dyplomu, ale z doświadczeniem zawodowym 1 do 2 lat od 12 EUR/h brutto; kandydat bez doświadczenia, ale z podstawową umiejętnością na poziomie 10 EUR/h brutto
  • Czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 14:30
  • 30 dni urlopu w roku
  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego
  • Niemiecką umowę o pracę z niemieckim ubezpieczeniem społecznym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy