Lakiernik oraz blacharz samochodowy w Holandii

Pran Sp. z o.o.

Tilburg i okolice, zagranica

Opis stanowiska pracy

Siec warsztatów samochodowych w Holandii poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Blacharza

lub

Lakiernika samochodowego

z komunikatywnym językiem angielskim, niemieckim lub holenderskim

- Praca w renomowanej sieci warsztatów samochodowych

- Praca przy samochodach osobowych po wypadkach (różne marki)

- Warsztaty są w różnych miejscowościach (okolice Tilburga)

Oferujemy:

- darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach (pokój 1- lub 2-osobowy z Internetem)

- pokrywamy koszty ubezpieczenia

- zapewniamy nowoczesne narzędzia pracy

- możliwość pracy na długo

- zwracamy koszty dojazdów do pracy

Wymagania

Wymagamy:

- doświadczenia na stanowisku blacharza lub lakiernika samochodowego (praca z lakierami wodnymi lub urządzeniem typu digital spotter)

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

- czynnego prawa jazdy kat.B

Osoby spełniające wymienione wymagania prosimy o dołączenie do aplikacji CV w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie, Internet
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis