Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Ręczne i automatyczne nanoszenie powłok lakierniczych
Przygotowanie elementów do malowania (projekty zawieszek, uchwytów, zabezpieczanie powierzchni które nie mają być malowane)
We współpracy z procesem fosforanowania i działami Wykrawania i Produkcji optymalizowanie procesu nakładania powłok

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w procesach natryskowego nakładania powłok lakierniczych
Znajomość obsługi komputerów (mile widziana znajomość obsługi sterowników Siemens)

Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w stresie

W początkowym okresie pracy elastyczność w zakresie godzin pracy
Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwu lub 3 zmianowym

Prezentacja firmy

TAKONI specjalizuje się w produkcji technicznych wyrobów gumowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis