Lakiernik- malarz przemysłowy

Dobra Finland Oy Ab

Finlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki / wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku lakiernik – malarz przemysłowy
  • przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed procesem malowania
  • znajomość procesu śrutowania
  • malowanie EPPUR200 / 3 (malowanie wysokociśnieniowe i malowanie elektrostatyczne)
  • metodą proszkową i/ lub na mokro
  • umiejętność doboru farb i mierzenia ich grubości.
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wypracowywania dodatkowych godzin - tzw. bank godzin
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (płatne:250€/ miesiąc)
  • składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii
  • Odzież roboczą / ochronną
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii/ pomoc polskiego koordynatora
  • pracę można rozpocząć od zaraz.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą opcji Aplikuj

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Kontrola jakości, Praca Inne