Lakiernik Komponentów Plastikowych

Whirlpool Corporation

Łódź, łódzkie

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 22,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2017 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Łódź

Obecnie do oddziału Whirlpool w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu lakierowania komponentów wg przewidzianych metod/czasu pracy, wymaganej przez program produkcji ilości i przestrzegając specyfikacji jakościowych produktu
  • Lakierowanie pistoletem pneumatycznym w kabinach lakierniczych
  • Czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu
  • Wizualna kontrola jakości przeprowadzonego procesu
  • Dokonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Dokonywanie zapisów w kartach produkcyjnych i jakościowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w lakierowaniu komponentów plastikowych pistoletem pneumatycznym
  • Wiedza z zakresu obsługi kabiny lakierniczej
  • Wiedza z zakresu postępowania z substancjami chemicznymi (lakiery, rozpuszczalniki itp.)
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • Karty OK System, bezpłatna siłownia na terenie zakładu, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, przelewy świąteczne