Lakiernik/blacharz samochodowy z językiem niemieckim

Pran Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy działającej w branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik lub blacharz samochodowy ze znajomością języka niemieckiego

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie samochodów osobowych różnych marek pod lakierowanie
  • Lakierowanie samochodów osobowych (bazy wodne)

LUB

  • Naprawa karoserii za pomocą odpowiednich narzędzi (w tym digital spotter i ramy naprawcze)

Oferujemy:

·         Pracę w stabilnej firmie Niemczech

·         Możliwość stałego kontraktu

·         Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich

·         Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia jako lakiernik lub blacharz samochodowy
  • Wykształcenie zawodowe – blacharz/lakiernik samochodowy
  • Doświadczenie w pracy z lakierami wodnymi lub urzadzeniem typu multi-spot
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z lakierowaniem, przygotowywaniem samochodów, naprawa karoserii
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis