Lakiernik/Blacharz - Praca w Holandii

EPSN Workforce Poland Sp. z o.o.

Venray, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Lakiernik/Blacharz

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Lakierowanie samochodów przy użyciu najnowszych technologii
  • Przygotowywanie samochodów do procesu lakierowania
  • Przygotowanie odpowiedniego koloru/odcienia lakieru
  • Dbanie o jakość pracy

 Oferujemy:

  • Zakwaterowanie
  • Stawka 10-11 Euro za godzinę
  • Możliwość podjęcia pracy od połowy Maja 2017 roku

Wymagania

  • Znajomość j.angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Znajomość najnowszych technologii i narzędzi lakierniczych
  • Doświadczenie w pracy jako lakiernik/blacharz - min. 1 rok
  • CV w j. angielskim lub niemieckim

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive