AXA Stenman Poland Sp. z o.o.
AXA Stenman to wiodący europejski dostawca domowych i rowerowych produktów zabezpieczających. AXA produkuje i sprzedaje szeroki wybór okuć okiennych i drzwiowych dla sektora budowlanego i remontowego.

Laborant

Miejsce pracy: Zawiercie

Zakres obowiązków:

  • ocena zgodności detali z rysunkiem technicznym,
  • przeprowadzanie pomiarów komponentów wg planu kontroli lub zgodnie z rysunkiem
  • przygotowywanie raportów pomiarowych,
  • nadzór nad narzędziami kontrolno-pomiarowymi

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • znajomość czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych: maszyna CMM (mile widziana), suwmiarka, projektor pomiarowy, mikrometr, inne
  • umiejętność wykonywania kontroli za pomocą sprawdzianów,
  • dobra znajomość obsługi komputera (wykorzystywanie oprogramowania MS Office),
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność,
  • asertywność,
  • znajomość języka angielskiego stanowić będzie dodatkowy atut.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w systemie jednozmianowym 8-16,
  • bardzo dobre i komfortowe warunki pracy, przyjemną atmosferę pracy w nowopowstałym obiekcie,
  • prywatną opiekę medyczną LUX MED, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, lekcje angielskiego, dodatkowe benefity (m.in. karty podarunkowe dla dzieci, świąteczne karty podarunkowe dla pracowników; karta podarunkowa okolicznościowa np. z okazji narodzin dziecka, dla nowożeńców; współfinansowanie zielonej szkoły (50%); możliwość uzyskania pożyczki z ZFŚS na preferencyjnych warunkach; szereg akcji i eventów wewnątrzzakładowych),
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju poprzez udział w odpowiednich szkoleniach,
  • pracę w firmie skupiającej się na ciągłych ulepszeniach i optymalizacjach zgodnie z naszymi wartościami.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.