Opis stanowiska pracy

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Poznaniu ogłasza nabór

                                 na stanowisko Laborant

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie próbek do badań,

- wykonywanie analiz chemicznych i mechanicznych,

- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wykształcenie minimum średnie chemiczne,

- wiedza z zakresu metod analitycznych oraz wymagań systemu jakości,

- znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych,

- znajomość analizy chemicznej jakościowej i ilościowej,

- wiedza z zakresu przygotowania odczynników do analiz laboratoryjnych,

- zdolności analityczne.

Wymagania

- umiejętność prowadzenia zapisów z przeprowadzonych badań oraz analizy otrzymanych wyników,

- dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

- umiejętność obsługi komputera (Word, Excel),

- umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,

- umiejętności organizacyjne.

Wymagane dokumenty:

1 - życiorys,

2 - list motywacyjny,

3 - oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

4 - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

5 - kserokopie innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, kwalifikacje, umiejętności,

6 - potwierdzenie znajomości obsługi komputera i MS Office (zaświadczenie lub oświadczenie),

7 - oświadczenie kandydata o niekaralności.

(Dokumenty od poz. 4 do poz. 7 wymagane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

Termin składania dokumentów do dnia 23 lutego 2017 r.

Prezentacja firmy

Firma świadczy usługi w zakresie leśnictwa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne