Opis stanowiska pracy

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilną finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników. Do naszego zespołu obecnie poszukujemy:

Laboranta

Miejsce pracy: Pisz

Nr ref: L/04/19

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Monitowanie przebiegu i ocena zgodności procesów produkcyjnych z normami i wymogami technologicznymi
  • Pobieranie próbek, dokonywanie pomiarów i analiz jakości surowców, wyrobu na każdym etapie produkcji
  • Przekazywanie zaleceń naprawczych Operatorom Maszyn lub Kierownikom Zmiany
  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych materiałów i wyrobów gotowych przy użyciu aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Prowadzenie dokumentacji z analiz i wyników badań

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie zawodowe np. chemiczne, biologiczne, techniczne
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Znajomość norm i procesów produkcyjnych oraz technologicznych
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Dodatkowa opieka medyczna na terenie całego kraju
  • Możliwość rozwój zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Dodatkowa premia motywacyjna za brak absencji chorobowej
  • Nagroda za dzielenie się swoimi pomysłami na rozwój, usprawnianie czy zwiększanie bezpieczeństwa

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Sklejka-Pisz” Paged Sp. z o.o. z siedzibą w Piszu (ul. Kwiatowa 1, 12-200 Pisz) dla potrzeb procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Sklejka-Pisz” Paged Sp. z o.o. z siedzibą w Piszu (ul. Kwiatowa 1, 12-200 Pisz) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria