Żywiec Zdrój S.A.

Laborant/Laborantka

Od: Żywiec Zdrój S.A.
Miejsce pracy: Mirosławiec

Wymagania:

  • min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży napojowej,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe: technologia żywości, mikrobiologia, chemia,
  • znajomość technik laboratoryjnych w zakresie mikrobiologii i fizykochemii,
  • znajomość systemu HACCP, GHP/GMP, ISO:22000,
  • znajomość zasad dobrej praktyki laboratoryjnej i jej praktyczne zastosowanie,
  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • obsługa komputera w stopniu podstawowym,

Główne zadania:

  • wykonywanie badań mikrobiologicznych, fizykochemicznych, organoleptycznych wody oraz napojów zgodnie z planem kontroli badań oraz normami przedmiotowymi,
  • przygotowanie pożywek, szkła i sprzętu laboratoryjnego zgodnie z wymaganiami GLP,
  • kontrola jakości przebiegu procesu produkcji na każdym jego etapie, weryfikacja punktów kontrolnych,
  • kontrola stanu sanitarnego hali i linii produkcyjnych, pomieszczeń laboratoryjnych oraz magazynów,
  • wykonywanie badań surowców, półproduktów zgodnie z planem kontroli badań,
  • wykonywanie audytów GMP/GHP,
  • raportowanie wyników analiz i kontroli oraz zgłaszanie problemów jakościowych,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo, z możliwością podjęcia dalszej współpracy,
  • udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach i zadaniach,
  • bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne wyposażenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • dostęp do szkoleń i możliwość udziału w konferencjach branżowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.: dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dofinansowanie do sportu i wiele innych.