HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

LABORANT/ CHEMIK Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce zatrudnienia: Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań

Polski HR International Sp. Z o.o. to spółka należąca do Polskiego HR S.A Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim HR S.A.
Polski HR International Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: NIEMCY
Oferujemy:

- udział w procesie powstawania nawilżonych chusteczek higienicznych
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie w Niemczech
- pracę w międzynarodowym środowisku w Niemczech
- możliwość rozwoju
- opiekę koordynatora projektu przez cały czas trwania kontraktu
- stabilne i legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie

Obowiązki:

• wykonywane prac w laboratorium przy produkcji nawilżanych chusteczek zgodnie z opracowanymi procedurami
• umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację celów

Oczekiwania:

• dobra znajomość języka niemieckiego
• Wykształcenie kierunkowe - średnie, kierunkowa szkoła policealna lub ukończone studia na kierunkach biotechnologia, biologia, chemia lub pokrewne w branży chemicznej
• doświadczenie w pracy na stanowisku laborant/ chemik lub pokrewnym mile widziane
• precyzja w wykonywanych zadaniach
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do podjęcia pracy w Niemczech
• podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce minimum przez ostatnie 30 dni - opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, lub ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.

Aplikacje prosimy przesyłać przed formularz aplikacyjny w temacie wpisując: LABORANT/ CHEMIK Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR International Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.