Opis stanowiska pracy

OBRE Sp. z o.o. to jedno z najnowocześniejszych laboratoriów olejowych w Polsce.
Firma oferuje komplet analiz cieczy izolująco chłodzących nowych i w eksploatacji zgodnie z wytycznymi norm IEC, PN, ASTM, a także badania specjalne.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Laborant

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, posiadasz niezbędne umiejętności, masz już doświadczenie lub też jesteś absolwentem wyższej uczelni, chcesz pracować w nowoczesnej, prężnej firmie, gdzie możesz spełniać swoje zawodowe aspiracje , wyślij do nas e-mail w celu umówienia spotkania w naszej firmie.

Zapewnimy ci kontakt z fachowcami o najwyższym światowym poziomie z kraju i za granicy. Pracę na sprzęcie pomiarowym najlepszych firm na rynku.

Twoje zadania:
• Wykonywanie bieżących analiz i badań laboratoryjnych
• Bieżące sprawdzanie odczynników i przygotowywanie roztworów roboczych
• Analiza wyników badań laboratoryjnych,
• Prowadzenie dokumentacji wykonywanych badań,
• Kalibracja i właściwe przygotowanie urządzeń pomiarowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe chemiczne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Zdolności analityczne
• Odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

OBRE to najnowocześniejsze laboratorium olejowe w kraju. W grupie inicja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia