Labor Lead - Lider Dzialu Rekrutacji

Amazon

Szczecin, zachodniopomorskie

Amazon

Od: Amazon
Miejsce pracy: Szczecin
Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko Labor Leadera– pracownika centrum dystrybucji w Szczecinie - SZZ1. Dział Rekrutacji odpowiedzialny jest za nabór nowych pracowników, organizowanie oraz uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych w naszym FC. Lider Działu Rekrutacji ściśle współpracuje z Działem HR oraz Agencjami Pracy.

Kluczowe obowiązki:
  • Tworzenie i dystrybucja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Przeprowadzanie wstępnych etapów rekrutacji (telefonicznie),
  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, zarówno wewnętrznych
  • jak i zewnętrznych (zbieranie wniosków, zamawianie cateringu, przekazywanie feedbacku),
  • Wsparcie Labor Managera w codziennych obowiązkach,
  • Wsparcie Działu HR w rekrutacji zewnętrznej oraz współpraca z Agencjami Pracy,
  • Dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (udzial w targach pracy)

Stawka godzinowa: 20.00 (brutto)
Wymagane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Świetne umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dokładność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz chęć pracy z ludźmi;
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (Outlook, Word, Excel);
  • Mile widziane doświadczenie w Dziale HR;

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoją aplikację!
Aplikacje prosimy skladać w formie jednego dokumentu, obejmującego CV i list motywacyjny (w języku angielskim).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Amazon