KYC/AML Specialist

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego zlokalizowanej w Trójmieście poszukujemy osób chcących rozwijać się w obszarze Przeciwdziałania Praniu Brudnych Pieniędzy (KYC/AML).

KYC/AML SpecialistMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Monitorowanie, analizowanie, raportowanie podejrzanych transakcji,
  • Kontrolowanie procesów przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu,
  • Weryfikacja i bieżące merytoryczne wsparcie zespołu w zakresie codziennych zadań,
  • Analiza dokumentów w celu minimalizacji ryzyka operacyjnego,
  • Bieżąca komunikacja z wewnętrznym klientem,

Wymagania:

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny,
  • Znajomość drugiego języka obcego na poziomie bardzo dobrym będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet szkoleń,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport i wiele innych dodatkowych benefitów,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.