Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0376

Obowiązki:

Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za: obsługę systemu telewizji przemysłowej i innych systemów alarmowych, bsługę systemu kontroli dostępu, reagowanie i ujawnianie wszystkich przypadków wykroczeń i przestępstw oraz innych nieprawidłowości, zabezpieczanie śladów i dowodów przestępstw dokonanych na terenie chronionego obiektu, inicjowanie wszelkich działań związanych z podniesieniem bezpieczeństwa obiektu oraz jego mienia, składanie przełożonym meldunków o zaistniałych zdarzeniach w czasie pełnienia służby, należyte i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych oraz poleceń i wytycznych bezpośredniego przełożonego, realizacja i przestrzeganie przepisów wynikających z zapisów Ustawy o ochronie osób i mienia

Pracując u nas możesz liczyć na: stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród, bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zniżkowe na paliwo, dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży, zakup upominków świątecznych dla dzieci, program Pracodawca Przyjazny Rodzinie i inne, bardzo dobrą atmosferę w pracy , rozwój poprzez udział w różnych formach specjalistycznych szkoleń.
Kontakt:
Telefoniczny 695-856-585, e-mail: stanislaw.piksa@orlen.pl

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Jeśli spełniasz poniższe wymagania: mile widziane wykształcenie średnie, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, mile widziana legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni AB (w tym paralizator),zaświadczenie o niekaralności, znajomość Ustawy o ochronie osób i mienia , przestrzeganie norm postępowania i zasad etycznych, zaangażowanie w działania i lojalność wobec firmy, branie odpowiedzialności za własne działania, umiejętności komunikacyjne, obsługa pakietu MS Office

Miejsce pracy: 00-386 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy