HR Global Group Sp. z o.o.
HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Kutrowy

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

• Sporządzanie farszy do produkcji wędlin

• Parzenie i gotowanie

Wymagania:

• Minimum wykształcenie zawodowe

• Doświadczenie w pracy w zakładach mięsnych - mile widziane

• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

• Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży mięsnej

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny 3 miesięce przez Agencję, po tym okresie przejście do Firmy Klienta

• Zdobycie doświadczenia w jednej z największych branż przemysłu spożywczego

Atrakcyjne wynagrodzenie

BEZPŁATNE OBIADY!

Dla naszego Klienta, renomowanej Firmy z ponad 20-letnimi tradycjami w produkcji wyrobów drobiowych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: