Rzeźnik – praca przy produkcji kiełbas 2000 euro netto - BELGIA

Agencja Zatrudnienia KS Service

Beernem, zagranica

Miejsce pracy: Beernem

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa maszyn mielących oraz przygotowywanie, sortowanie, gotowanie i przyprawianie części wieprzowych do produkcji kiełbas.

Wymagania:

W pracy wędliniarza niezbędna jest umiejętność obsługi maszyn mielących mięso oraz doświadczenie na stanowisku rzeźnika. Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach belgijskich, wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto za godzinę, płatne nadgodziny w wysokości 150% oraz trzynastą pensję dodatkowo zapewniamy opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii, zorganizowanie zakwaterowania, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.