Kursy spawania - TIG, MAG. GAZOWE, ELEKTR. - certygikat niemiecki TUV (Niemcy)

OSiUT FENIX

Ostrów Wielkopolski, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy - "Pośredników zatrudnienia", "Pracodawców" - jak również osoby indywidualne - do podnoszenia kwalifikacji, zainteresowanych pracą za granicą w charakterze - spawacza (w tym szczególnie na Niemcy, Danie) oraz w kraju -- na naszych -- kursach spawania -- z certyfikatem i książeczką TUV Niemcy (certyfikat w j. niemieckim oraz oryginalnie tłumaczony na rewersie na języki: polski, francuski, angielski).

Posiadamy bazę spawalniczą do realizacji kursów spawania w Ostrowie Wlkp. (hala ok. 250 m2.) wraz z najnowszym sprzętem spawalniczym - KEMPPI, ESAB ok. 20 stanowisk (oraz stanowiska do spawania acetylenowo - tlenowego lutowania i zgrzewania) -- na miejscu możliwość noclegu (ok. 45 zł. za dobę) ul. Wiejska ok. 50 metrów od naszych warsztatów.
www.fenix-ostrow.pl

Prezentacja firmy

Organizujemy różne kursy i szkolenia - pełna oferta na stronie interneto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji