Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo,
Obecny okres programowania dale wiele możliwości rozwoju nie tylko w Polsce, ale także za granicą, co warto wykorzystać m.in. z tego powodu, że .
Mamy do zaoferowania możliwość wyjazdów zagranicznych na kursy umiejętności zawodowych, kursy I szkolenia Rozwoju osobistego oraz kursy związane ze współpracą, czy budowaniem relacji międzynarodowych.
Kursy i szkolenia są dofinansowane przez komisję europejską w około 80-90%, więc wyjazd zagraniczny jest niemal w całości finansowany wraz z kosztami przelotu.

Jakie korzyści odnosi uczestnik/czka szkolenia lub kursu międzynarodowego?
- poznanie zagadnień zawodowych / osobistych o unikalnej treści
- uzyskanie kontaktów międzynarodowych od uczestników szkoleń i kursów z różnych krajów
- przełamanie barier językowych lub zwiększenie doświadczenia w posługiwaniu się językiem obcym (głównie język angielski)
- masz możliwość zwiedzania, poznania kultury innego kraju,
- organizatorzy często zapewniają po zajęciach spotkania integracyjne, zapewniają dodatkowy program wypełniający ciekawie czas wolny,
- otrzymujesz międzynarodowe potwierdzenie zdobycia / podwyższenia kwalifikacji.

Wymagania

W kursach może brać udział każda osoba. Należy mieć na uwadze, że konieczne będzie pokrycie kosztów podróży, które później będą rozliczane w ramach projektu.

Zgłaszając się / aplikując nie podejmujesz zobowiązania się do udziału w kursie,
umożliwiasz nam jedynie skontaktowanie się z Tobą, przesyłanie ofert o realizowanych działaniach rozwojowych, kursach i szkoleniach oraz stażach zagranicznych, m.in. za pomocą rozsyłanego newslettera.

Zapraszamy!

Prezentacja firmy

Stowarzyszenie Wiedza i Praktyka (SWIP) jest organizacją pozarząd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
500
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia