KURS SPAWANIA NA METODĘ 136

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • spawanie konstrukcji stalowych met. MAG 135/136

Oczekujemy:

  • co najmniej rocznego doświadczenia na stanowisku spawacz
  • uprawnień spawalniczych MAG 135/136 (potwierdzone certyfikatem lub książką spawacza)
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia na suwnice

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w międzynarodowej firmie, wynagrodzenie zasadanicze oraz premię
  • dojazdy busami pracowniczymi
  • pakiety socjalne

OSOBOM, KTÓRE NIE POSIADAJĄ UPRAWNIEŃ SPAWALNICZYCH

PROPONUJEMY MIESIĘCZNY KURS SPAWANIA NA METODĘ MAG 136. (ZATRUDNIENIE NA ¾ ETATU)

PO JEGO POZYTYWNYM UKOŃCZENIU OFERUJEMY UMOWĘ O PRACĘ NA PEŁEN ETAT

Kandydatom na kurs oferujemy: umowę o pracę na stanowisku spawacz konstrukcji stalowych, od dnia rozpoczęcia kursu spawalniczego, a także po jego zakończeniu; podstawowe szkolenie spawalnicze na met. MAG 136.

Kandydat na kurs pownien posiadać: ukończoną zasadniczą szkołę zawodową o profilu mechanicznym/technicznym. Mile widziane będzie doświadczenie w spawaniu w zakładzie produkcyjnym w branży stalowej.

PLANOWANE ROPOCZĘCIE KURSU 9.02.2017 roku