Kurs na szelki bezpieczeństwa – Norwegia – wymagane uprawnienia norweskie, czerwiec - Łódź

ES-Perfekt

Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Nie ukończyłeś jeszcze kursu w zakresie ochrony przed upadkiem z wysokości, umożliwiającym pracę w szelkach bezpieczeństwa?

Skorzystaj ze szkolenia!

Zgodnie z §2-3 norweskiej ustawy o środowisku pracy pracownik ma obowiązek przyczyniać się do stworzenia i utrzymania bezpiecznego miejsca pracy. W związku z tym osoby pracujące na wysokości, np. monterzy rusztowań muszą odbyć szkolenie w zakresie prawidłowego użytkowania sprzętu chroniącego przed upadkiem, aby wykonywać pracę możliwie jak najbezpieczniej.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z potencjalnym zagrożeniami podczas pracy na wysokości i sposobami zmniejszania tych zagrożeń oraz przekazanie informacji o tym, jak należy użytkować i konserwować sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości.

Terminy: 14 czerwiec, 28 czerwiec
Miejsce: Łódź (autostrada A1, A2 i drogi ekspresowe S14, S8, lotnisko Łódź)
Cena: zapytaj naszego konsultanta!
Kontakt: 504.134.690 www.paragraf17-1.pl www.es-perfekt.pl

Wymagania

To kurs prowadzony przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą!

Dajemy gwarancję, że certyfikaty i plastikowe legitymacje ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich.
Kurs zakończony jest egzaminem, którego zdanie jest równoznaczne z otrzymaniem imiennego certyfikatu potwierdzającego odbycie kursu oraz plastikowej karty ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

ES-Perfekt jest agencją rekrutacyjną (nr.rej.5668) specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
18
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie