InPost S.A.

Kurier

Miejsce pracy: Warszawa, Toruń, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Odbiór przesyłek z siedziby oddziału / Punktu Obsługi Klienta / Klientów Nadających,
  • Obsługa Paczkomatów,
  • Dostarczanie paczek do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
  • Dokładne i terminowe rozliczanie się z pobranych do doręczenia przesyłek,
  • Budowanie swoją postawą wyjątkowego wizerunku InPost wśród Klientów.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność i punktualność,
  • Uczciwość i rzetelność,
  • Posiadanie własnego samochodu dostawczego mile widziane,
  • Czynne prawo jazdy,
  • Doświadczenie w branży kurierskiej mile widziane.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na zasadach współpracy,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Szkolenia wstępne,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.