kurier samochodowy

MARATON

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Kurier samochodowy - przewożenie przesyłek po Poznaniu i okolicach ( do 30 km od Poznania).

Firma kurierska Maraton poszukuje kurierów z własnym ekonomicznym samochodem osobowym lub własnym rowerem. Dla wybranych kandydatów samochód służbowy.

Praca od poniedziałku do piatku od 8 do 17. Praca dla studentów zaocznych lub osób prowadzących własną działalność gospodarczą. KONTAKT 61/4252846 ul.Żupańskiego 7 Poznań

Wymagania

Własny samochód osobowy lub pick-up (preferowany diesel lub gaz) lub własny rower.
Studenci najchętniej zaoczni lub osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

Wymagana
Znajomość miasta Poznania, dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8 -17.

Prezentacja firmy

Maraton to lokalna firma kurierska z tradycjami sięgaącymi 1996 kiedy to... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka