Kurier samochodowy, motocyklowy/skuterowy, rowerowy

AGAP Sp. z o. o.

Warszawa i okolice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma kurierska AGAP Sp. z o. o. działająca od 2001 roku oferuje pracę na stanowisku:

Kurier samochodowy, motocyklowy/skuterowy, rowerowy – praca na terenie

Wymagamy:

  • Własnego pojazdu (samochód osobowy, nieduży dostawczy, motocykl, skuter, rower itp.)
  • Prowadzenia działalności gospodarczej (dla studentów i uczniów do 26 roku życia możliwa umowa zlecenie)
  • Dyspozycyjności, rzetelności i zaangażowania w pracę oraz kultury osobistej

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Wyposażenie w sprzęt łączności
  • Terminowe płatności
  • Stabilną pracę w innowacyjnej firmie cieszącej się zaufaniem i szacunkiem klientów

Prezentacja firmy

AGAP to sprawdzony, najbardziej elastyczny i zaangażowany partner... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne