Opis stanowiska pracy

Firma B-Mail działająca na rynku przesyłek miejskich od 2009 roku szuka osoby na stanowisko - KURIER ROWEROWY.
Praca polega na przewożeniu przesyłek na terenie Wrocławia w ściśle określonych ramach czasowych.

Oferujemy:
-niezbędny sprzęt,
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości przewiezionych przesyłek,
-10% zwrotu za części rowerowe,
-dobrą atmosferę,
-możliwość sprawdzenia siły swojego charakteru,
-prace inną niż wszystkie:)

Wymagania:
-własny rower,
-status studenta/ucznia,
-podstawowa znajomość miasta,
-umiejętność pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych,
-żelazna kondycja,
-umiejętność pracy pod presją czasu.

Szukamy osoby do pracy w niepełnym wymiarze godzin (około 15-25 godzin/tydzień)

W miarę możliwości prosimy o dołączanie do CV swojej dyspozycyjności.

Prezentacja firmy

Firma B-MAIL powstała w 2009 roku (W Rejestrze Operatorów Pocztow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
9PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta