Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kurierów-przedstawicieli do zawierania umów pozyskanych w Call Center (NIE AKWIZYCJA!).

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności,
  • odwagi i otwartości w kontakcie z Klientem,
  • dyspozycyjności (sam układasz grafik pracy)
  • wytrwałości w dążeniu do celu,
  • pozytywnego nastawienia,
  • minimum średniego wykształcenia,
  • w okresie szkolenia własny samochód (zapewniamy paliwo)

Zakres obowiązków:

  • zawieranie umów z klientami umówionymi przez Call Center (nie akwizycja)
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • utrzymanie i rozwój relacji z Klientami.

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne za zrealizowane umowy,
  • pełen etat i samochód po okresie próbnym,
  • narzędzia do realizacji projektu: paliwo i drukarkę po okresie szkoleniowym,
  • pracę w miejscu zamieszkania i najbliższych okolicach,
  • możliwość rozwoju osobistego i szybkiego awansu,
  • cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,

Prezentacja firmy

NOVUM S.A. – lider rynku alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta