Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4046

Obowiązki:

- Doręczanie i odbiór przesyłek
- Prezentowanie usług klientom, doradztwo w kwestii najlepszych rozwiązań logistycznych

podstawa wykonywania pracy: umowa zlecenie lub własna działność gospodarczą - do uzgodnienia

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • - mile widziane również osoby z zarejestrowaną działalnością gospodarczą lub gotowość do jej założenia - samochód z nadwoziem BUS - umiejętność budowania trwałych relacji z klientami i wysokiej kultury osobistej - znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy: Toruńska 145 B, 85-880 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: TNT Express Worldwide Sp. z o.o. ul. Toruńska 145 B: 85- 880 Bydgoszcz lub kontakt tel. 695 776 275 - Agnieszka Fras - w godzinach: od 8 do 16.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy