Kurier na rowerze - dostawca jedzenia - (9,86 € plus bonus 7,50€)

WorkToday International Recruitment Sp. z o.o.

Amsterdam lub Utrech, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jako dostawca jedzenia zobaczysz najpiękniejsze zakątki takich miast jak Amsterdam czy Utrecht. Jeżdżąc na rowerze zadbasz o swoją sylwetkę, posłuchasz dobrej muzyki czy audiobooka. Dzięki tej pracy poczujesz wolność i niezależnosć. Pracę ułatwi Ci elektryczny rower i bardzo prosta w obsłudze aplikacja na smartphona- Scoober. Jest bardzo ważne żeby mieć działającego smartphona, zaś kartę do internetu dostaniesz od pracodawcy całkowicie za darmo!

Twoje główne obowiązki to:

  • odbiór jedzenia z restauracji i dostarczenie go pod wskazany adres.

Wymagania

Co Ci możemy zagwarantować?

  • stawkę od 9,86€ brutto plus dodatki zmianowe,
  • dodatek 7,50 € netto dziennie,
  • darmowy Internet mobilny!
  • zakwaterowanie w pokojach dwu, trzy-osobowych,
  • dojazd do pracy płatny tylko 1,5 €/ dzień (z zakwaterowania do miejsca pracy)
  • istnieje możliwość skorzystania z mieszkania służbowego
  • pomoc w organizacji wyjazdu z większych polskich miast ,
  • wynagrodzenie wypłacane na konto raz w miesiącu (możliwość pobrania zaliczki)
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów na których pomoc zawsze możesz liczyć.

Interesujące?

  • szukasz pracy tymczasowej lub na dłużej,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • możesz pracować w systemie zmianowym,
  • masz prawo jazdy (głownie do potwierdzenia, że znasz przepisy ruchu drogowego)

Więcej naszych aktualnych ofert znajdziesz na: www.worktoday.pl

Agencja Pracy WorkToday - Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 507.

Prezentacja firmy

WorkToday recruits and selects candidates interested in working abroad –... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
80PLN - 83PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Obsługa klienta