Opis stanowiska pracy

Firma CitySpeed poszukuję kandydata na stanowisko kuriera miejskiego. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało przewożenie paczek o wadze od 1-20 kg na terenie Wrocławia wedle otrzymywanych wytycznych. Zlecenia będą realizowane między godziną 9-18

Oczekiwania wobec kandydata:

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
Punktualność.
Rzetelność.
Znajomość topografii miasta/ zdolność do szybkiego przyswojenia adresów firm klientów.
Umiejętność pracy pod presją czasu.
Pogodne usposobienie.
Status studenta do 24 roku życia (warunek konieczny)

Firma oferuje 5 zł netto od każdego zrealizowanego zlecenia. W miesiącu 300-500 zleceń, dodatkowe premię za zaangażowanie i rzetelność

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Firma świadczy błyskawiczne usługi kurierskie na terenie Wrocławia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców