KURIER MIEJSKI

MARATON

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma kurierska Maraton działająca na rynku lokalnych, ekspresowych przesyłek kurierskich od 1996 roku poszukuje kandydatów na kurierów - samochód służbowy

Praca polega na odbieraniu i doręczaniu przesyłek na terenie Poznania i aglomeracji poznańskiej od poniedziałku do piątku w godz. maksymalnie 8-18.

Wymagania : dobra znajomość miasta i aglomeracji poznańskiej (bez konieczności ciągłego używania nawigacji), prawo jazdy kat. B ( min. 1 rok), mile widziane doświadczenie w kurierce

Poszukujemy także kurierów z własnym ekonomicznym autem (zwrot kosztów paliwa) oraz kurierów rowerowych.

Praca tylko dla zaocznych studentów lub uczniów do 26 lat, umowa zlecenie

Oferty drogą mailową (jeśli samochód własny koniecznie z podaniem marki samochodu oraz rodzaju paliwa)

Prezentacja firmy

Maraton to lokalna firma kurierska z tradycjami sięgaącymi 1996 kiedy to... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców